top of page
  • Фото автораJako

Поговоримо про майбутнє?

Поки ми живемо у нових українських реаліях, що змушують виживати в усіх сенсах, світ рухається далі...

І чим далі від України, тим це помітніше. Та заплющмо очі й спробуємо уявити світ, до якого ми впевнено йшли попередні роки. Звісно ж ми будемо говорити про нашу рідну AV&E індустрію, яка ще не встигла оговтатись від covid-19, як уже бореться за життя буквально. А десь далеко за океаном, на відстані близько 10К кілометрів, нещодавно відбулась конференція LDI Show.е


Як завжди, подія включала в себе: навчання, конференції, виставку та презентації. Завжди дана конференція вирізнялась поміж іншими, а в цьому році це було помітніше ніж будь-коли. Хоча й перше «постковідне» шоу, але в в ньому вже не відчувались карантинні вимоги, що дозволило організаторам та учасникам знову відчути всю яскравість професійного нетворкінгу.

Нагадаємо, що подія відбувається у Лас Вегасі – місті розваг, яке не аби як відчуло на собі всю важкість карантину.


Що не так?

LDI SHOW завжди стояло окремо від інших подій: інший формат, мета, специфіка інструменти й так далі. То чому ж ми порівнюємо з іншими подіями? Мабуть, в першу чергу через вузькість спеціалізації ринку технологій для шоу-бізнесу, адже у світі не так багато подій, що привертають глобальну увагу виробників і користувачів. І їх можна перерахувати на одній руці - PROLIGHT+SOUND, яка відбувається в декількох країнах разом з сателітом MUSIC MESSE та NAMM Show, родом з Каліфорнії. Звісно ж є безліч локальних чи регіональних великих і важливих подій, але ці завжди були улюбленцями глядачів та експонентів. Останнім часом, багато хто звернув увагу на кроссекторальні події по прикладу ISE, що тепер відбувається у сонячній Барселоні замість лютневого Амстердаму. Але в цьому різноманітті подій все ж таки повернемось до засушливого, завжди яскравого Вегасу. Саме LDI Show що відбувається разом з DSE(digital signage experience), збирають професіоналів та ентузіастів індустрії разом. Це зустріч технологій. Тут поєднуються світло з екранами та голограмами, механізмами й машинами, роботами та цілим пакетом XR+AR+VR технологій, і це не беручи до уваги звичних простих речей які вже всі використовують. Та головною особливістю, на наш погляд, є проведення безлічі практичних та загальноосвітніх занять. Цього року можна було відвідати понад 50 різних тренінгів та семінарів.


Тут можна подивитись на цьогорічний розклад

Якісь окремі теми ми розглянемо пізніше, та головне на що звертаєш увагу, що люди не бояться навчатись, ідуть за знаннями, та мають ті ж самі проблеми в індустрії що і ми. І те що між нами велика економічна відстань, абсолютно не змінює правил гри. Речі й питання які, здавалось би, мають бути «у них» інакшими, чи вирішеними, чи то кращими, навпаки провокують ще більше питань. Ми обов’язково поговоримо про «нас» і «них», про міжнародний досвід і різниці у наших інтерв’ю, та поділимось з вами на нашому порталі. Але підходи в навчанні вражають.

Лекція по навантаженнях

Вступний курс з VectorWorks

Лекція мистецтво програмування

Та поговоримо про презентації, адже де як не тут презентувати нові й найкращі рішення та технології для шоу?

Так і є, саме для цього сюди їдуть, пливуть і летять виробники з усього світу. Двісті двадцять дев’ять експонентів цьогоріч презентували свої напрацювання та прориви. Про саме цікаве ми обов’язково напишемо у наступних дописах, та вже зараз можемо сказати, що цей світ, який поєднує мрії й технології, дуже стрімко розвивається. І навіть не дивлячись на загальну політичну та економічну кризу, тут (на LDI) є дух перемоги, віра в розум і майбутнє та відчуття справжнього людського єднання.

З вірою в майбутнє і бажанням миру,


ваша команда AVE CON.

3 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page